Jakie wzory na skarpetkach wybrać?

1 min

Jakie wzory na skarpetkach wybrać?

W ostatnim czasie skarpetkowa moda zdecydowanie ewoluowała, za czym idzie w ofercie wielu sklepów internetowych, pojawiło się bardzo dużo niebanalnych, śmiesznych i interesujących wzorów. Jakie dokładnie i które są z nich najbardziej popularne?

Jedzenie na skarpetkach

Każdy z nas ma swoje ulubione potrawy czy desery. Jednym z najnowszych trendów skarpetkowych jest wykorzystywanie podobizny najbardziej popularnych potraw na skarpetkach. Jakie są najczęściej spotykane i najchętniej wybierane wzory na skarpetkach przez kobiety?

  • skarpetki w sushi,
  • skarpetki w pizzę,
  • skarpetki w słodycze, owoce

Kolorowe skarpetki zyskują na popularności, a skarpety przedstawiające motywy jedzenia są tego najlepszym przykładem.

Niebanalne zwierzęce motywy

Kolejnym niezwykle często wykorzystywanym motywem na skarpetkach są nasze ukochane pupile! Psiaki, kotki i bardziej egzotyczne zwierzęta takie jak: pandy czy lamparty często goszczą na naszych stopach. Stopki damskie ozdobione wyróżniającym się oryginalnym i niebanalnym motywem coraz częściej goszczą w szafach kobiet, nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie.

Wśród zwierzęcych skarpetek do najbardziej popularnych można zaliczyć nie tylko te wcześniej wspomniane w psy, koty, pandy czy lamparty, ale także skarpetki w małpki, misie, ptaki, króliczki czy tygrysy.

Tematyczne wzorki na skarpetkach

Tyle ile rzeczy lubimy, tyle ciekawych wzorków na skarpetkach jesteśmy w stanie znaleźć! Skarpetki tematyczne to najlepsze określenie takiego obrotu spraw. Dla fanów wysokoprocentowych trunków wspaniałym upominkiem na dowolną okazję mogą okazać się skarpetki z piwem, dla fanki psów nieocenione będą skarpetki w psy, a dla dla fana włoskiej kuchni warto wybrać na przykład skarpetki przedstawiające pizzę.

Podsumowując istnieje wiele wzorów, które wielu osobom przypadną do gustu. Najważniejsze jest jednak, żeby skarpety zawsze wybierać tematycznie do swoich zainteresowań, przez co będą one dla nas więcej znaczyły, a także będą nam dostarczać więcej radości niż klasyczne basicowe socksy.


0
Jaka jest Twoja reakcja?
confused confused
0
fail fail
0
fun fun
0
geeky geeky
0
love love
0
lol lol
0
omg omg
0
win win
0

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *