Gdzie śmieszne skarpetki damskie robią furorę?


Gdzie śmieszne skarpetki damskie robią furorę?

Trendy zmieniają się tak szybko, że trudno za nimi nadążyć. Aktualnie ostatni krzyk mody stanowią dodatki, które się wyróżniają. Emanują pozytywną energią. Są w stanie rozpogodzić nawet najbardziej pochmurne otoczenie. Szczególnie w przypadku skarpet, projektanci mają szerokie pole do popisu. Krzykliwe barwy, głębokie kontrasty, łamanie jednorodności kompletów (lewa różna od prawej), intrygujące grafiki, zabawne napisy. Pomysłów, a co za tym idzie fasonów jest tak wiele, że kobieta codziennie może zaskakiwać nową parą.

Domówki-posiadówki, babskie wieczory i piżama party

Wszędzie, gdzie spędza się czas w gronie najbliższych znajomych. W niezobowiązującej atmosferze. Bez względu na to, czy będzie to plotkowanie, wspólne oglądanie serialu, sączenie wina czy granie w planszówkę na miękkim dywanie. Od razu po zdjęciu obuwia śmieszne skarpetki rzucą się innym w oczy i rozpoczną budowanie wesołej atmosfery. Udany wieczór gwarantowany. Jeszcze ciekawiej, jeżeli cała grupa koleżanek wykaże się inwencją i będzie urządzała sobie konkursy na najzabawniejszą parę przy okazji kameralnych spotkań.

Wyróżnij się w tłumie

W miejskiej dżungli ludzie zlewają się w jednolitą masę. Coraz trudniej zaakcentować swoją obecność. Można wykorzystać do tego krzykliwe lub ozdobione nietuzinkowymi motywami skarpetki damskie. Szczególnie późną wiosną, latem i wczesną jesienią, kiedy nosi się szorty, krótkie spódnice oraz buty, które jedynie w nieznacznym stopniu zakrywają stopy.

Wiele osób może uznać to za herezję, jednak zgodnie z najnowszą modą kobiecą zakładanie skarpet do sandałów i klapek jest w jak najlepszym tonie. Modelki prezentują tego typu zestawy na pokazach mody letniej. Należy jednak przestrzegać jednej zasady. Jeżeli obuwie jest wielokolorowe i wzorzyste, skarpety muszą być jednolite i na odwrót. Dobrze więc posiadać kilka par odpowiednich butów na ciepłą i suchą pogodę.

Wesołe skarpetki damskie, również komplety celowo nie do pary, najlepiej komponują się z jednobarwnymi sandałkami oraz klapkami zarówno płaskimi, jak i na koturnie. Najlepiej wybierać obuwie ekologiczne. Np. z korkową podeszwą. Nie tylko jest najwygodniejsze w upalne dni, ale wpisuje się również w obecny eco boom. Swoją troskę o środowisko można podkreślić dodatkowo za pomocą odpowiedniego nadruku na samych skarpetach.

Na uczelni i w pracy

Niektóre z pań mają szczęście pracować w miejscach, w których nie obowiązuje formalny dress code. Studentki również mogą pozwalać sobie na casualowe kreacje właściwie przez cały rok akademicki. Wyjątek stanowią jedynie sesje. Wśród luźnych ubiorów wyjątkowo atrakcyjnie prezentują się wszelkie wariacje związane z klasycznym motywem uczennicy. Np. biała bluzka, spódnica w kratę, długie skarpetki i balerinki.

Podkolanówki świetnie pasują do trampek. Modne są obecnie układy niesymetryczne. Jedna skarpeta mocno naciągnięta, a druga opuszczona na kostkę. W zimie natomiast można podciągać obie wysoko na spodnie. To bardzo praktyczne rozwiązanie. Szczególnie polecane dla kobiet aktywnych, które przez cały rok dojeżdżają rowerem do pracy czy na uczelnię.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *