Jakie skarpetki wybrać na Wielkanoc?

2 minModa

Jakie skarpetki wybrać na Wielkanoc?

Od pokoleń trwają spory pomiędzy zwolennikami Bożego Narodzenia i entuzjastami Wielkiej Nocy. Ośnieżone domy, choinki błyszczące w oknach, zapach cynamonu oraz ciepło bijące z kominka to sztandarowe argumenty przemawiające na korzyść grudniowej magii. Fani wiosennych świąt wychwalają natomiast wszechobecną świeżość kwiatów, budzenie się przyrody do życia, a także radość płynącą ze wspólnego spędzania czasu wśród wielobarwnych dekoracji, puchatych kurczaczków i kolorowych pisanek. Niezależnie od obranej strony, warto mieć skompletowaną garderobę odpowiednią na wiele okazji.

Dla każdego coś innego…

Jeśli chodzi o świąteczne stroje, to niewątpliwie prym wiodą obchody Bożego Narodzenia. Amerykańskie poranki pod choinką, podczas których rodzina ubrana w świąteczne piżamy rozpakowuje prezenty, stanowią popularny obrazek obecny w wyobraźni wielu osób. Swetry w renifery, skarpetki, na których pierniczkowe ludziki uśmiechają się spod mikołajowych czapek, kapcie wzorowane na butach elfów i wiele innych części odzieży króluje wśród sklepowych półek już od listopada.

Koniec nierówności! Czas na zbudowanie wielkanocnej garderoby! Skarpetki świąteczne ozdobione hasającymi zajączkami, żółtymi kurczaczkami i wielokolorowymi pisankami czekają na zamieszkanie w szufladzie z bielizną. Świeże barwy, zabawne historyjki oraz bogaty asortyment wzorów pozwolą skompletować wyjątkowy zestaw par na wszystkie świąteczne dni!

Idealny wybór na każdą pogodę

Tradycyjnie Wielkanoc wypada w najbliższą niedzielę po pierwszej wiosennej pełni Księżyca. Wiadomo, że w marcu jak w garncu, a kwiecień – plecień, bo przeplata trochę zimy, trochę lata. Z tego powodu, obchody Paschy mogą przebiegać w słonecznej aurze lub strugach wody niekoniecznie pochodzącej ze Śmigus-Dyngusowego wiadra. Na szczęście, wesołe skarpetki można nabyć w wersji długiej oraz krótkiej, odpowiedniej na cieplejsze dni. Stopki ozdobione wielkanocnymi motywami świetnie sprawdzą się jako dodatek do wielu wiosennych stylizacji. Śniadanie na trawie czy relaks w gronie najbliższych to dobre okazje, by założyć parę kolorowych skarpetek.

Pogoń kota zającowi!

Oprócz sztandarowych wzorów w króliczki i malowane jajka warto zwrócić uwagę na skarpetki przedstawiające też inne zwierzęta. Wiosna to czas, kiedy cała przyroda budzi się do życia, a wszyscy dostają zastrzyk energii oraz przepełnieni są dobrym humorem. Świetnym wyborem będą na przykład skarpetki w buldogi! Wesoły pyszczek ozdobi stopy nie tylko właścicieli czworonogów, ale też sprawdzi się jako kolorowy dodatek do sportowego obuwia. Wiadomo, że nic tak dobrze nie przygotowuje miejsca w żołądku na kolejny kawałek sernika, jak mały spacer po wielkanocnym śniadaniu.

Nieważne, które święta zajmują wyższą pozycję na prywatnym podium gustów i sympatii. Skarpetki ozdobione świątecznymi motywami z pewnością będą stanowiły niebanalny element wiosennej garderoby. Podarowane jako prezent od Zajączka wywołają uśmiech na twarzach zarówno dzieci, jak i dorosłych. Niech ten szczególny czas zyska dodatkową oprawę i przynosi radość niezależnie od pogody.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *