Do czego założyć śmieszne skarpety?

2 minModa

Do czego założyć śmieszne skarpety?

Do czego założyć śmieszne skarpety? Krótki poradnik, który pomoże wkomponować śmieszne skarpetki do stylizacji Dawniej skarpetki stanowiły jedynie nieznaczące tło całej stylizacji. Od pewnego czasu, jednak rola skarpetek stała się ważniejsza. Z drugiego planu skarpety wysunęły się na pierwszy, zwracając na siebie uwagę feerią barw i niepowtarzalnym wyglądem. Hitem od kilku sezonów są śmieszne skarpetki, które najczęściej budzą uśmiech na twarzach tych, którzy spojrzą w ich stronę. Do czego założyć śmieszne skarpety? Jak stworzyć stylizację ze śmiesznymi skarpetkami?

Mistrz nowoczesnego looku – śmieszne skarpetki

Jeszcze niedawno mężczyźni dobierali kolor skarpetek do spodni albo butów. Otwierając męską szufladę ze skarpetkami, można było zauważyć, że królują tam beże, brązy, grafit i czerń. Od kilku sezonów w męskich stylizacjach dominują akcenty w intensywnych barwach, kontrastowe wzory, grafiki przyciągające wzrok. Ten element męskiej garderoby zdobi stopy celebrytów, influencerów, przyszłych małżonków, wielu nowoczesnych polityków. Uzupełnia się nimi stylizacje codzienne, a także te na czerwony dywan.

Skarpety 3d – idealne odwzorowanie w trójwymiarze

Wielu mężczyzn, szczególnie tych, którzy piastują wysokie stanowiska, zastanawia się, czy w świecie biznesu, takie rzucające się w oczy akcenty mają rację bytu. Jednak i w dotąd czarno – białym świecie biznesowych stylizacji coraz częściej pojawiają się intensywne, żywe akcenty np. w postaci skarpetek 3d , które najczęściej spotykają się z pozytywnym odbiorem. W stylizacjach biurowych bardzo dobrze sprawdzają się elementy, które do siebie pasują np. skarpetki w podobnej kolorystyce, co koszula, czy krawat – w ten sposób na pewno nie zostanie złamany dress code, do którego w wielu branżach przywiązuje się bardzo duże znaczenie.

Do wyboru do koloru

Wśród kolorowych, śmiesznych skarpetek można znaleźć różne fasony. Długie skarpetki we wzorki, krótkie skarpetki, czy stopki. Coraz więcej outfitów jest uzupełnianych o humorystyczne akcenty, znajdujące się na skarpetkach. Takie rozwiązanie jest idealnym sposobem na przełamanie formalnego charakteru stroju.

Nie tylko dla mężczyzn

Cienkie skarpetki damskie także można spotkać w wielu wzorach i kolorach. Wiele kobiet na stałe wyeliminowało ze swojej garderoby spódnice i sukienki, rezygnując z nich na rzecz wygodnych spodni. W takiej sytuacji wyposażenie swojej garderoby w skarpetki także jest niezbędne.

Czy słońce, czy deszcz

Nadal niezmiennie konieczne jest dobranie skarpetek, do rodzaju zakładanego obuwia. Podczas sezonu wiosennego i letniego można pozwolić sobie na skarpetki stopki. Dzięki temu można sobie zapewnić wygodę. Takie rozwiązanie idealnie sprawdza się przy sportowych stylizacjach, a także przy spodniach rurkach, które nieco odsłaniają kostkę. Ten rodzaj skarpetek bardzo często wybierany jest do mokasynów oraz stylizacji, które zawierają krótkie spodenki.

Śmieszne skarpetki pozwolą nadać luzu każdej, nawet najbardziej formalnej stylizacji. Bawmy się modą dokładajmy odrobinę siebie do każdego outfitu to właśnie w ten sposób tworzy się swój własny, niepowtarzalny styl.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *