Realistyczne nadruki, czyli 3d skarpetki

1 minModa

Realistyczne nadruki, czyli 3d skarpetki

Dzisiejszy świat mody, co chwilę zaskakuje nas nowościami, różnymi niekonwencjonalnymi rozwiązaniami, nie inaczej jest w przypadku damskich skarpet, a jedną z ciekawszych propozycji, jaką można ostatnio dostrzec w sklepach internetowych są skarpety 3d.

Czym skarpety 3d różnią się od tych tradycyjnych?

Przede wszystkim nadrukiem oraz jakością wykonania. Ze względu na specyfikę wykonania realistycznego nadruku (3d) skarpetki, powinny być wykonane w 100% z poliestru, tak, żeby znajdujący się na nich nadruk był wytrzymały i żadne pranie, nie było mu straszne, bo przecież, nie chcielibyśmy, żeby po pierwszej wizycie w pralce naszych nowych skarpet, po pięknym nadruku, nic nie pozostało. Takie skarpetki mają nam służyć jak najdłużej. Poza różnicą w składzie materiałowym, warto pamiętać, że 3d skarpetki w wielu przypadkach, posiadają tematyczne nadruki i ich bogactwo, zależy od wyobraźni producenta, a ta niekiedy potrafi być naprawdę zacna!

Ile kosztują?

To pytanie często decyduje o ostatecznym, finalnym podjęciu decyzji – czy kupujemy, czy nie kupujemy. Skarpetki damskie 3D oscylują średnio kosztują około 15-20 złotych.

Internetowo czy stacjonarnie?

Większy wybór takich skarpet, zdecydowanie jest w internecie, dlatego naszym zdaniem, lepiej jest rozważyć zakup online, aczkolwiek, zależy to od Twoich osobistych preferencji, jeżeli upatrzysz świetnie skarpety 3 d w sklepie stacjonarnym, nie wahaj się i zakup je!

Najpopularniejsze motywy damskich skarpet 3D

Analizując różne sklepy internetowe, można dostrzec, że większość motywów jest ze sobą zgodna, a najczęściej w ofercie sklepów i producentów znajdziemy: zwierzęce 3d skarpetki, w nieszablonowe wzorki, w emotikony, w roślinne wzory. Na pewno w sieci, każda z Pań znajdzie coś dla siebie, tego jesteśmy w stu procentach pewni. Warto rozważyć także wesołe skarpetki, które dostępne są w naszym sklepie.

Czy warto kupić skarpetki w wersji 3d?

Naszym zdaniem, warto, żeby każda kobieta, posiadała w swojej szafie, chociaż jedną parę skarpet z realistycznym nadrukiem, ponieważ jak to w życiu bywa, nie wiadomo, kiedy nam się przydadzą, a może będą świetnym uzupełnieniem jakiejś stylizacji?


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *